Yumurtlayan türler???

Emrah BalkeserÇevrim Dışı

İl: Izmir
Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2006 17:54

Kımızı gözlü tetra, kırmızı fantom tetra, kankuyruk tetra, limon tetra, kribensis,bolivian rami buenos area, keyhole chidlid, lepistes, bantlı gurami, kalın dudaklı gurami, soytarı, leopar danio, zebra danio gümüş danio dev danio ve penguen tetra acaba bunla 315 litrede rahat eder mi?Acaba bu balıklardan yumurta alabilir miyim?

Üye imzalarını sadece giriş yapan üyelerimiz görebilir

Kadir TaraktaşÇevrim Dışı

İl: Eskisehir
Kadir TaraktaşÇevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2006 18:07
bunların hepsini bir araya koyarsanız ve yinede yavru alırsanız balığınızın adını mucize koyun

çapkınlepistes2Çevrim Dışı

İl: Istanbul
çapkınlepistes2Çevrim Dışı
Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2006 18:16
imkansız ötesi bişey.Bi defa lepistesle birlikte çiklet beslemek zooooooo ooor hemde epey bi zor. yok yok imkansız.dieğr türlerden pek beslemedim ama(zebra hariç) çikletle sadece çiklet besleneceğini biliyorum.en iyisi siz akvaryuma tek cins japon koyun

Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2006 18:23
Yapmayın ya.Gerçekten olmaz mı?Ama hepsinde barışçıl yazıyor diye yaşar düşündüm.Yanlış mı düşünmüşüm?

M_R_TÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Gaziantep
M_R_TÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2006 18:24

[QUOTE=Emrah Balkeser]Kýmýzý gözlü tetra, kýrmýzý fantom tetra, kankuyruk tetra, limon tetra, kribensis,bolivian rami buenos area, keyhole chidlid, lepistes, bantlý gurami, kalýn dudaklý gurami, soytarý, leopar danio, zebra danio gümüþ danio dev danio ve penguen tetra acaba bunla 315 litrede rahat eder mi?Acaba bu balýklardan yumurta alabilir miyim?[/QUOTE]

Bence soru tam olarak anlaşılmadı! Sanırım Emrah Bey 315 litrede saydığı türlerin hepsini bir arada besleyebilirmiyim dememiş, bu türleri beslemek istesem tek tek veya uyumlu türler olmak üzere 315 litrede rahat ederlermi diye sormuş, bunun devamında ise  bu türlerden hangilerinin yumurta ile çoğaldığını ve bu ortamda yavru alıp alamayacağını sormuş..

Emre Bey buradan beslemeyi istediğiniz türler hakkında genel bilgilere ulaşabilirsiniz..

SAYGILARIMLA!

murat1554182006-9-17 18:25:31

Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2006 18:27
Ya Murat Bey ikinci defa bana yardımcı oluyorsunuzGerçekten çok teşekkür ederim.

M_R_TÇevrim Dışı

Özel Üye
İl: Gaziantep
M_R_TÇevrim Dışı
Özel Üye
Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2006 18:38

Emrah Bey umarım işe yarıyordur, ben teşekkür ederim..

Kolay gelsin..